Hakkımızda

Hamile-giyim.com sitesi Fuçin Hamile Giyim firmasının online satış sayfasıdır.

Fuçin Hamile Giyim, şık ve kaliteli hamile giysileri üretmek amacıyla 1987 yılında faaliyete başlamıştır. Her geçen gün kendini yenileyen bir anlayışla yürüttüğümüz çalışmalarımızı 27 yıldan beri artan bir başarıyla sürdürüyoruz. Hamile giyimin öncülerinden biri olarak; çalışan, aktif ve her şeyden önemlisi kendi tarzı olan modern anne adayları için tasarımlar üretmeye devam ediyoruz.

Günün moda çizgilerini taşıyan, spordan klasiğe her tarzın sahibini mutlu edecek kreasyonlarımızı yılda iki koleksiyon olarak hazırlıyoruz. Üretimini ise İstanbul’daki kendi tesislerimizde son teknoloji ve üstün dikiş kalitesiyle gerçekleştiriyoruz.

Her koleksiyonumuz; rahat jean pantolon ve t-shirtlerden, şık elbiselere, anne adaylarını iş ortamında rahat ettirecek takımlara, özel gün ve geceler için hazırlanmış abiye giysilere kadar geniş bir yelpazeyi kapsıyor. 27 yıllık hamile giyim tecrübemizle, zevkinize ve gereksinimlerinize uygun, renginden kumaşına kadar sezonun trendlerini yansıtan ürünler sunuyoruz.

Şıklığın yanı sıra; modellerimizde uygulanan kesimler, seçilen kumaşların özellikleri ve kullanılan bütün aksesuarlarda anne adaylarının sağlığını ve rahatını gözetiyoruz.

Kullandığımız tekniklerle ürünlerimiz fonksiyonel özellikler kazanıyor ve geleceğin annelerini 40 hafta boyunca rahat ettiriyor. Trende uygun ve fonksiyonel modellerimiz, gebelik döneminden sonra da uzun süre rahatlıkla kullanabileceğiniz özellikler taşıyor.

Kuruluşumuzdan bu yana geçen sürede en değerli varlıkları olan bebeklerini bizimle karşılamayı seçen anne adayımıza teşekkür ederiz.