Teslimat Koşulları

Kargo Ücreti

Türkiye geneli için kargo bedeli 7,5 TL dir. 150 tl üstü siparişlerinizde kargo ücretsizdir. (Değişim ve iadelerde müşteriye aittir.)

Teslimat

Fuçin markalı ürünler: Hafta içi saat 16:00' dan önce verilen siparişler aynı gün kargoya verilir. Saat 16:00' dan sonra verilen siparişler takip eden ilk iş gününde kargo firmasına teslim edilir. Hafta sonu verilen siparişler Pazartesi günü kargo firmasına teslim edilir.

Diğer marka ürünler: Sipariş verildikten sonraki ilk iş günü ürününüz kargoya verilir.

Teslim Alma

Satın aldığınız ürün en geç 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. O anda size ulaştırılamadığı takdirde kargo yetkilisinin bıraktığı, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir notla haberdar edilirsiniz. Üç gün içerisinde şubeye gidip ürünü teslim almaya fırsatınız olmazsa paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade edilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için paketinizi, teslim aldığınız an, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse paketi size teslim eden kargo yetkilisine iade edebilirsiniz.

Gün İçerisinde Farklı Zamanlarda Sipariş Vermek

Eğer aynı anda birden fazla ürün satın alırsanız ve ödemeyi tek seferde yaparsanız siparişiniz tek pakette size ulaşıyor ve kargonuz bunun üzerinden ücretlendirilir. Aynı gün içinde dahi olsa, farklı zamanlarda farklı sipariş numaralarıyla alışveriş yaptıysanız siparişiniz ayrı ayrı paketlerde size teslim edilir ve kargo bedeli de sipariş sayısına göre belirlenir.

Sipariş Takibi

Siparişinizin durumunu istediğiniz zaman Sipariş Geçmişim sayfasından takip edebilirsiniz.