İade & Değişim Şartları

- Ürün iadesi veya değişimi talebiniz olması durumunda bize iletişim sayfasından veya whatsapp (546-259-5190) üzerinden yazmanız gerekmektedir.

- Ürün iadesini veya değişimini ondört (14) gün içerisinde gerçekleştirebilirsiniz. Bu süreden sonra yapılacak ürün iade talepleri karşılanmayacaktır.

- Ürünleri, etiketleri koparılmamış, kullanılmamış, satılabilir özelliğini kaybettirmeden orjinal ambalajında geri göndermeniz gerekmektedir. Yetersiz paketleme sebebiyle zarar görmüş ürünün, iade talebi olumsuz sonuçlanacaktır.

- İade ve değişimlerde kargo ücreti müşteriye aittir bu nedenle ürünü faturasıyla birlikte kargo ödemesini yaparak dilediğiniz kargoya vererek tarafımıza iade gönderebilirsiniz.

İade bedeli, ürünler firmamıza ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilip kredi kartınıza/banka hesabınıza aktarılacaktır. Bankanıza bağlı olarak iade bedelini kredi kartınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.

- Değişim işleminde fiyat farkı çıkması durumunda aradaki fark size iade yapılacak ve ya sizden havale yöntemi ile talep edilecektir.

- Ödemeniz Kapıda Ödeme ise tarafınıza iade yapabilmemiz için İBAN No ve Hesap Bilgilerinizi iletişim sayfasından bize bildirmeniz gerekmektedir.

ÖNEMLİ 1: Abiye reyonundaki ürünler için iade kabul edilmemektedir. Bu reyondaki ürünler için sadece beden değişimi yapılabilir.

ÖNEMLİ 2: İç giyim reyonundaki hiç bir ürün için iade ve değişim kabul edilmemektedir.

İade/Değişim için Adres: Meşrutiyet Mh. Kodaman Sk. Sincap Apt. No:103 Kat:2

Osmanbey/İSTANBUL