Güvenli Ödeme

Web sayfamızda bilgilerinizin güvenliğini sağlamak için 256 bit Secure Sockets Layer (SSL) teknolojisi kullanmaktadır. SSL teknolojisi, internet üzerinden yaptığınız alışverişlerde şahsi bilgilerinizi şifreleyerek güvence altına almaktadır.

Kredi Kartı ile Ödeme

Kredi kartı ile ödeme altyapımız IYZICO tarafından sağlanmaktadır. IYZICO  dünya çapında en çok tercih edilen güvenlik standartları olan PCI-DSS sertifikalarına sahiptir. Böylece güvenlik endişesi yaşamazsınız.

3D Güvenli Ödeme

Kredi kartı ödemelerinizde 3D Güvenli ödeme yöntemi kullanılmaktadır. Güvenliğiniz bizim için birinci önceliktedir bu nedenle  bu yöntemi desteklemeyen kredi kartlarına satış yapılmamaktadır. 

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde kart sahibinin kart güvenliğini sağlamak amacıyla bankaların firmalar ile yaptığı ortak çalışmaya 3D Secure denir. 3D Secure ile yapılan ödemelerde banka ve kullanıcı ekranında, banka tarafından sunulan özel bir 3D işlem ekranı açılır ve alışveriş yapılan kredi kartının sahibinin cep telefonuna sms ile onay kodu gönderilir veya kart sahibi dışında kimsenin bilmediği özel bilgiler istenir. Bu şekilde yapılan başarılı ödeme işlemlerinde, banka herhangi olumsuz bir durumda tüm sorumluluğu üzerine alır.

3D Secure, çalıntı bir kredi kartı ile yapılacak alışverişleri rahatlıkla önler. Sebebi de kart sahibinin telefonuna onay sms bilgisi gönderilerek ödemenin tamamlanmasıdır.